Lek. med. Klaudiusz Ziomek, Poradnia lekarza rodzinnego

dr Ziomek

Lekarz medycyny Klaudiusz Ziomek - lekarz rodzinny przyjmuje w naszej Poradni Lekarza Rodzinnego w Centrum Medycznym nr 3 przy ulicy Poznańskiej 15 w Swarzędzu. Doktor Ziomek jest również Kierownikiem tejże placówki. Do specjalisty medycyny rodzinnej można umówić się na wizytę przez formularz kontaktowy na naszej stronie, telefonicznie lub osobiście odwiedzając Centrum Medyczne nr 3.

Lekarz medycyny Klaudiusz Ziomek - lekarz rodzinny Poznań

Doktor Ziomek jest związany z Prywatną Lecznicą Certus już od 15 lat!

Studia ukończył na Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu i jest specjalistą medycyny rodzinnej. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie "Zarządzania w Służbie Zdrowia" na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Doktor Klaudiusz Ziomek związał z Certusem praktyczne całe życie zawodowe. Rozpoczynał tu pracę, jeszcze jako lekarz w trakcie specjalizacji. Następnie pełnił funkcję młodszego asystenta, starszego asystenta, lekarza oddziałowego (na oddziale dyżuruje do dziś), a od ponad 10 lat pełni funkcje kierownicze. Był odpowiedzialny za uruchomienie i prawidłowe funkcjonowanie Centrum Medycznego nr 2 w Poznaniu, a od 6 lat zarządza Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu. W zakresie funkcji dydaktycznych jest kierownikiem specjalizacji lekarzy kształcących się w zakresie medycyny rodzinnej w naszym Centrum.

W 2017 roku lekarz rodzinny Klaudiusz Ziomek odebrał z rąk rektora Uniwersytetu Medycznego statuetkę "Hipokratesa" przyznawaną w plebiscycie organizowanym pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego i szefa NFZ w kategorii "Najlepszy Lekarz Rodzinny 2016" w Wielkopolsce.

Doświadczony specjalista

Lekarz medycyny Klaudiusz Ziomek posiada długoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Jest przez nich ceniony za swoją rozległą wiedzę oraz empatię. Świadectwem tego może być choćby przyznana mu, wspomniana już, statuetka “Hipokratesa”.

 

Zadzwoń

Napisz