Dr n. med. Katarzyna Wachowiak - Szajdak, Poradnia pediatryczna

Wachowiak szajdak new

Dr n. med. Katarzyna Wachowiak-Szajdak - pediatra, która od wielu lat niesie pomoc najmłodszym pacjentom. Doktor Wachowiak-Szajdak pracuje w poradni pediatrycznej w Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 15. Na wizytę można się umówić telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową, jak również podczas osobistej wizyty w placówce. Doktor Wachowiak-Szajdak posiada specjalizacje w zakresie pediatrii oraz hematologii i onkologii dziecięcej.


Doktor nauk medycznych Katarzyna Wachowiak-Szajdak - pediatra Poznań

Doktor Wachowiak-Szajdak jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uzyskała również tytuł doktora nauk medycznych w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada dwie specjalizacje, z zakresu: pediatrii oraz hematologii i onkologii dziecięcej.

Doktor Katarzyna Wachowiak-Szajdak posiada długoletnie doświadczenie zawodowe. Ma za sobą 11 lat pracy w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a także 4 lata pracy w Izbie przyjęć Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest również aktywną członkinią Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz Europejskiego Towarzystwa Onkologii Dziecięcej. Stale poszerza swoją specjalistyczną wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach.


Specjalistka z zakresu pediatrii, hematologii i onkologii dziecięcej

Katarzyna Wachowiak-Szajdak - lekarz pediatra, wyróżnia się swoim podejściem do małych pacjentów. Dzięki temu cieszy się doskonałą opinią, zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców. Jest doświadczoną specjalistką, która zasila nasz zespół od 2017 roku.

Dowiedz się więcej o Centrum Medycznym nr 3!

Zadzwoń

Napisz