Lek. med. Małgorzata Winiecka, Poradnia internistyczna i alergologiczna

dr Winiecka

Lek. med. Małgorzata Winiecka - lekarz alergolog przyjmująca w Poznaniu, w dwóch naszych placówkach - w poradni pediatrycznej i alergologicznej w Centrum Medycznym nr 2 na ul. Wagrowskiej 6 oraz w poradni alergologicznej w Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej 156. Na wizytę można się umówić online - formularz kontaktowy lub telefonicznie, jak również podczas osobistej wizyty w placówce. Doktor Winiecka posiada 30-letnie doświadczenie w pracy z małymi pacjentami. Jest specjalistką z zakresu alergologii oraz pediatrii.

Lekarz medycyny Małgorzata Winiecka - alergolog Poznań

Doktor Winiecka uzyskała dyplom lekarza medycyny w 1989 roku. W tym samym czasie rozpoczęła również swój staż podyplomowy w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem przy ulicy Krysiewicza w Poznaniu. Przez wiele lat pracowała tam na Oddziale Dzieci Starszych o profilu pulmunologiczno-alergologicznym z diagnostyką kardiologiczną, pełniła również obowiązki zastępcy kierownika Oddziału.

W 2009 została specjalistką w zakresie alergologii, wcześniej uzyskując I i II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii, w latach 1993 oraz 1997. Doktor Winiecka specjalizuje się w konsultacjach alergologicznych oraz w prowadzeniu immunoterapii alergenowej. Pacjentów przyjmuje w Poznaniu. U nas o Twoje zdrowie dbają najlepsi specjaliści

Przyjmująca w naszych poznańskich placówkach alergolog i pediatra, doktor Małgorzata Winiecka cieszy się dobrymi opiniami oraz zaufaniem pacjentów i ich rodziców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma odpowiednie podejście do każdego, również najmłodszego chorego. Jest jedynym z wielu doświadczonych specjalistów, którzy dbają o zdrowie osób korzystających z usług Prywatnej Lecznicy Certus.

Sprawdź terminarz pediatry i alergologa!

Zadzwoń

Napisz