Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156
Od dnia 30/10/22 placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).
Za utrudnienia przepraszamy, Dyrekcja EMC Certus

Lek. med. Magdalena Łapczyńska-Głyda, Poradnia endokrynologiczna

Łapczyńska Głyda Lek. med. Magdalena Łapczyńska - Głyda jest specjalistą endokrynologiem przyjmującym w Centrum Medycznym nr 2 przy ul. Wagrowskiej 6 w Poznaniu.
Dr Łapczyńska - Głyda jest absolwentką Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013r. uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2017r. specjalisty endokrynologii. Specjalizację z chorób wewnętrznych odbywała w II Klinice Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Katedry Kardiologii oraz w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii w Szpitalu im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Natomiast specjalizację w dziedzinie endokrynologii odbywała w Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie kilkuletniej pracy w poradniach endokrynologicznych, a swoją wiedzę uaktualniała biorąc udział w wielu konferencjach i kursach doskonalących z endokrynologii.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu USG tarczycy i posiada certyfikat akredytacyjny Polskiego Towarzystwa Biopsji Narządowej i Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego do wykonywania badań USG tarczycy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Sprawdź godziny pracy poradni!

Zadzwoń

Napisz