Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156
Od dnia 30/10/22 placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).
Za utrudnienia przepraszamy, Dyrekcja EMC Certus

lek. med. Bartosz Neneman, Poradnia radiologiczna

neneman bartosz


Lek. med. Bartosz Neneman jest specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej przyjmującym w Centrum Medycznym nr 2 przy ul. Wagrowskiej w Poznaniu.

Dr Neneman jest absolwentem poznańskiego 'Marcinka' oraz Wydziauł Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej zrealizował w Dziale Diagnostyki Obrazowej Szpitala Klinicznego im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu, jednostce sprofilowanej w zakresie diagnostyki chorób nowotworowych (szczególnie nowotwory piersi, układu moczowego, płuc oraz tkanek miękkich) hematologicznych, pulmonologicznych i metabolicznych.

Zagadnienia diagnostyki chorób wieku dziecięcego zgłębiał m.i.n w trakcie staży w Szpitalu Klinicznym im. K.Jonschera oraz badając pacjentów poradni pediatrycznych i oddziałów dziecięcych. Tematyka schorzeń naczyń krwionośnych jest jemu znana ze stażu w Dziale Radiologii Klinicznej macierzystego szpitala, uzupełniona poprzez rozmaite kursy i szkolenia. Doświadczenie w pracy w warunkach ostrodyżurowych nabył w Szpitalu HCP w Poznaniu oraz szpitalach powiatowych na terenie wielkopolski.

Poprzez uczestnictwo w kolejnych kursach i szkoleniach oraz przynależność do lekarskich towarzystw naukowych - tak krajowych jak i zagranicznych - sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę i poszerza kompetencje.

Bada zarówno dzieci, jak i u dorosłych. Wykonuje również biopsje tkanek/narządów pod kontrolą USG (zarówno cienkoigłowe jaki mikrotnące/ gruboigłowe).

Sprawdź godziny pracy przychodni

Zadzwoń

Napisz