bkepka
Jestem magistrem fizjoterapii. Obecnie współpracuję z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jako opiekun Uniwersyteckiego Centrum Badań Sportowo - Medycznych. W pracy angażuję nie tylko swoje umiejętności, wiedzę, którą stale pogłębiam ale też wiele sympatii do pacjentów. Jestem specjalistą w zakresie zwalczania dolegliwości bólowych, fizjoterapii ogólnousprawniającej oraz terapii z wykorzystaniem leczniczego ruchu i treningu medycznego.

Jestem Absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyłem szereg szkoleń i warsztatów z obszaru terapii manualnej i treningu medycznego, między innymi studia podyplomowe na kierunku terapii manualnej tkanek miękkich oraz kursy terapii wisceralnej prowadzone przez Marty Ryan czy kurs strukturalnej pracy z ciałem w oparciu o łańcuchy powięziowe prowadzony przez Johna Smitha.

W Certus prowadzę również terapię narzędziową przy użyciu wysokiej jakości przyrządów ze stali nierdzewnej i mosiądzu. Wykorzystuję takie techniki jak pinopresura wg MTS Struzik Therapy, terapia wisceralna powłok brzusznych i miednicy oraz mobilizacja tkanek okołostawowych.

Zawsze możesz liczyć na moje pełne wsparcie jako specjalisty, który pracuje w oparciu o wieloletnie doświadczenie i ekspercką wiedzę.
 
Zapraszamy do zapoznania z ofertą.

Zadzwoń

Napisz