Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Dr n. med. Waldemar Wojnowski, Poradnia laryngologiczna

dr wojnowski
Doktor nauk medycznych Waldemar Wojnowski - laryngolog przyjmuje w poradni laryngologicznej w Centrum Medycznym nr 2 przy ulicy Wagrowskiej 6 w Poznaniu. Na wizytę do doktora Wojnowskiego można umówić się telefonicznie, internetowo (formularz kontaktowy) oraz podczas osobistej wizyty w placówce. Laryngolog Waldemar Wojnowski jest specjalistą z zakresu konsultacji zaburzeń głosu i słuchu, a także leczenia zachowawczego górnych dróg oddechowych.

Doktor nauk medycznych Waldemar Wojnowski - laryngolog Poznań

Doktor Wojnowski ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest także długoletnim pracownikiem Katedry i Kliniki Foniatrii i Audiologii w Poznaniu. Posiada ogromną wiedzę oraz umiejętności, które czynią z niego doświadczonego specjalistę.Tytuł doktora w dziedzinie nauk medycznych uzyskał w 1995 roku, broniąc pracy doktorskiej na temat zaburzeń głosu u nauczycieli.Ponadto, doktor Wojnowski jest autorem wielu artykułów i publikacji dotyczących zaburzeń głosu i mowy oraz centralnych zaburzeń procesu słyszenia.Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów i Europejskiej Unii Foniatrii.

Doświadczony laryngolog w Poznaniu

Laryngolog - Waldemar Wojnowski posiada długoletnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Każdemu oferuje w pełni profesjonalną oraz empatyczną opiekę medyczną, dzięki której zaskarbił sobie zaufanie pacjentów.Sprawdź terminarz laryngologów w Certusie!

Zadzwoń

Napisz