Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156
Od dnia 30/10/22 placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).
Za utrudnienia przepraszamy, Dyrekcja EMC Certus
Formularz kontaktuFormularz kontaktu Wstępna ankietaWstępna ankieta

Poznaj nasz zespół

CERTUS OverStich Zespol 750x200px

Rozpoczynając walkę z otyłością i wybierając endoskopową plastykę żołądka z u życiem OverStritch w naszej placówce, zyskujesz pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Będą Cię wspierać na każdym etapie Twojej drogi do mniejszej wagi i lepszego życia.

Zespół diagnostyczny:

Dr n. med. Grzegorz Bajko
Dyrektor Szpitala, Ordynator oddziału ogólnego
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, dyplom z wyróżnieniem otrzymał w 1983 roku. Od października 1984 do czerwca 1988 pracował jako lekarz rejonowy w Poradni w Czerwonaku, w Zespole Opieki Zdrowotnej Nowe Miasto w Poznaniu. W tym samym czasie odbywał staż podyplomowy i specjalizacyjny w Klinice Hematologii A.M. w Poznaniu. W latach 1988-1995 był nauczycielem akademickim w Klinice Hematologii A.M. i jednocześnie asystentem Oddziału Wewnętrznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. W październiku 1988 uzyskał tytuł specjalisty I stopnia, a w kwietniu 1992r. specjalisty II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych.

dr n. biol. Iwona Koźlicka – dietetyk

Dietetyk, doktor nauk biologicznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i inżynier technolog żywności. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy dydaktyczno- naukowej, na Wydz. Towaroznawstwa UE w Poznaniu oraz kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie poradnictwa dietetycznego. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

mgr Katarzyna Gajewska-Frąckowiak
neuropsycholog, psycholog kliniczny

Lekarz kwalifikujący:

lek. med. Piotr Szabłowski
Kierownik Centrum Endoskopii

Zespół operujący:

lek. med. Artur Raiter
Jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, rocznik 2000. Specjalizacje uzyskał kolejno w 2009 r. (chirurgia ogólna) i w 2013 r. (gastroenterologia). To jeden z polskich pionierów endoskopowego leczenia otyłości z użyciem zestawu Apollo Overstitch. Metodę prezentował wielokrotnie podczas transmisji na żywo, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu endoskopii. Stworzył autorską metodę leczenia guzów podśluzówkowych żołądka, poprzez połączenie użycia techniki OverStitch z endoskopową dyssekcją. Swoją wiedzą dzieli się podczas kongresów i konferencji ogólnopolskich, m.in. jako wykładowca kongresów Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i Towarzystwa Chirurgów Polskich.

lek. med. Piotr Szabłowski
Kierownik Centrum Endoskopii

Opiekun pacjenta:

Małgorzata Janicka

Zadzwoń

Napisz