Formularz kontaktuFormularz kontaktu Wstępna ankietaWstępna ankieta

Poznaj nasz zespół

CERTUS OverStich Zespol 750x200px

Rozpoczynając walkę z otyłością i wybierając endoskopową plastykę żołądka z u życiem OverStritch w naszej placówce, zyskujesz pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Będą Cię wspierać na każdym etapie Twojej drogi do mniejszej wagi i lepszego życia.

Zespół diagnostyczny:

Dr n. med. Grzegorz Bajko
Dyrektor Szpitala, Ordynator oddziału ogólnego
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, dyplom z wyróżnieniem otrzymał w 1983 roku. Od października 1984 do czerwca 1988 pracował jako lekarz rejonowy w Poradni w Czerwonaku, w Zespole Opieki Zdrowotnej Nowe Miasto w Poznaniu. W tym samym czasie odbywał staż podyplomowy i specjalizacyjny w Klinice Hematologii A.M. w Poznaniu. W latach 1988-1995 był nauczycielem akademickim w Klinice Hematologii A.M. i jednocześnie asystentem Oddziału Wewnętrznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. W październiku 1988 uzyskał tytuł specjalisty I stopnia, a w kwietniu 1992r. specjalisty II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych.

dr n. biol. Iwona Koźlicka – dietetyk

Dietetyk, doktor nauk biologicznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i inżynier technolog żywności. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy dydaktyczno- naukowej, na Wydz. Towaroznawstwa UE w Poznaniu oraz kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie poradnictwa dietetycznego. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

mgr Katarzyna Gajewska-Frąckowiak
neuropsycholog, psycholog kliniczny

Lekarz kwalifikujący:
dr n.med. Mirosław Łukaszuk

Zespół operujący:
dr n.med. Mirosław Łukaszuk

Opiekun pacjenta:
Karolina Fajek

Telefon 517440147

Zadzwoń

Napisz