Formularz kontaktuFormularz kontaktu Wstępna ankietaWstępna ankieta

OverStitch

CERTUS OverStich Baner 750x250px

Schudnij z Certus. W naszej placówce dajemy możliwość skorzystania z endoskopowej plastyki żołądka metodą Overstitch.

Mniejszy żołądek sprawi, że będziesz przyjmować mniejsze porcje jedzenia. To z kolei najprostsza droga do mniejszej wagi. Dzięki zrzuceniu zbędnych kilogramów zyskasz lepsze samopoczucie, lepsze zdrowie, a więc lepsze życie!

Utrzymująca się nadmierna masa ciała niesie ze sobą wiele groźnych konsekwencji. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim: nadciśnienie, choroby serca i zagrożenie udarem mózgu. Poza tym wynikiem otyłości mogą być cukrzyca typu 2, a także niealkoholowe stłuszczenie wątroby. Warto również wspomnieć o dyskomforcie w codziennej egzystencji oraz często pojawiających się problemach psychologicznych i psychicznych wynikających np. z ograniczeń ruchowych czy specyficznego wyglądu. Dlatego od dawna poszukuje się skutecznych metod trwałego redukowania wagi.

Jednym z najnowocześniejszych sposobów wspomagających radzenie sobie z otyłością jest endoskopowa plastyka żołądka (ESG) wykonywana przy użyciu zestawu OverStitch™. OverStitch to unikatowy system, montowany na endoskop, umożliwiający założenie na żołądku szwów. Dzięki niemu przeprowadzany jest zabieg polegający na zmniejszeniu objętości żołądka. Jednak w przeciwieństwie do klasycznych operacji bariatrycznych wykonuje się go bez cięć chirurgicznych. Zmieniana jest jedynie struktura żołądka (jego „wielkość”) bez usuwania jego części. Wyróżnikiem zabiegu z użyciem OverStitch jest skuteczność. Już po roku od przeprowadzenia zabiegu redukcja masy ciała może osiągnąć poziom 18%.

Skorzystaj z kalkulatora BMI i sprawdź, jaka metoda leczenia otyłości jest dla Ciebie najlepsza: https://chudniemy.pl/

Zadzwoń

Napisz