Zmiana adresu! Od 4 października CM1 w nowej lokalizacji: ul.Marcelińska 90

min artykuł top

Nowa siedziba Centrum Medycznego nr 1 Certus Poznań


Z radością informujemy, że od 4 października Centrum Medyczne nr 1 Certus Poznań będzie funkcjonowało w nowej lokalizacji: przy ul. Marcelińskiej 90 (róg Bułgarskiej). Ta zmiana jest kolejnym ważnym krokiem w rozwoju PL Certus, w skład której wchodzi CM1. Nowa siedziba mieści się w kompleksie biurowym PGK Centrum.

Położenie przy głównych trasach umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie na badania czy konsultacje. Na zmotoryzowanych pacjentów czeka darmowy parking. W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Cały obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W Centrum Medycznym działać będzie Poradnia Lekarza Rodzinnego z punktem szczepień. Pacjenci w ramach kontraktów z NFZ będą mogli skorzystać również z poradni:
  • neurologicznej
  • laryngologicznej
  • ginekologicznej
  • chirurgii plastycznej
Poza tym w CM1 przyjmować będą lekarze – specjaliści udzielający prywatnych konsultacji. W Centrum Medycznym nr 1 Certus działać będzie także część diagnostyczna. W jej skład wchodzą między innymi: punkt pobrań do badań laboratoryjnych, pracownia RTG dla osób dorosłych, nowoczesna pracownia EKG oraz pracownie spirometrii oraz audiometrii.

Nowa siedziba Centrum Medycznego nr 1 Certus Poznań:
ul. Marcelińska 90 (róg Bułgarskiej).
Centrum czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 18:00
Tel.: (61) 8-604-200

min artykuł middle

Zadzwoń

Napisz