Certus ma kolejną nową przychodnię!

Od listopada 2018 roku Prywatna Lecznicza Certus poszerzyła swoją działalność o nową przychodnię Art Medicum, mieszczącą się na Osiedlu Edwarda Raczyńskiego 2/23 w Swarzędzu.

Art Medicum działa od 2002 roku. Przychodnia oferuje usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a pod opieką zatrudnionych tu lekarzy i pielęgniarek pozostaje 3,5 tysiąca pacjentów. Placówka oferuje też usługi z zakresu stomatologii – zarówno komercyjne, jak i w ramach umowy z NFZ. Zespół lekarski Art Medicum tworzy 4 lekarzy rodzinnych, 1 pediatra oraz 2 stomatologów.

Art Medicum
Proces integracji nowej przychodni ze strukturami Certusa już się rozpoczął. W nadchodzących miesiącach będziemy stopniowo zacieśniać współpracę, tak aby w przyszłości nasze działania stanowiły spójną całość. Planujemy utrzymać obecny zakres usług oferowanych w przychodni, a z czasem planujemy poszerzać ofertę o kolejnych specjalistów. Mamy nadzieję, że pacjenci Art Medicum wkrótce zauważą, że ich przychodnia zmienia się na lepsze.

Przejęcie nowej jednostki wzmocni pozycję Prywatnej Lecznicy Certus na wielkopolskim rynku usług medycznych. Jest to już druga akwizycja Certusa w tym roku – w kwietniu nabyliśmy 100% udziałów w spółce NZOZ Zdrowie Rodziny, które mieści się w Poznaniu na os. Wichrowe Wzgórze i oferuje usługi lekarza POZ dla ponad 9 tys. osób.

W chwili obecnej placówkę nie obejmują umowy pomiędzy PL Certus a centrami medycznymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz zakładami pracy. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.  

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej przychodni!
Powrót

Zadzwoń

Napisz