Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156
Od dnia 30/10/22 placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).
Za utrudnienia przepraszamy, Dyrekcja EMC Certus

Centrum leczenia otyłości - pakiety szpitalne

Pakiety szpitalne - czy warto z nich skorzystać?

Na szczególną uwagę zasługują kompleksowe komplety badań, które zawierają obszerny panel badań diagnostycznych. Co więcej - dla wygody pacjentów, podczas przeprowadzania szczegółowej diagnostyki, pacjent pozostaje na noc w szpitalu, dzięki czemu omijają go długie kolejki i niewygoda związana z oczekiwaniem na kolejne badanie. Osoby ze zdiagnozowaną otyłością mogą szczególnie docenić opisany pakiet badań z założeniem balonu Orbera. To połączenie szczegółowej diagnostyki z formą skutecznego leczenia!

Doświadczony personel, nowoczesne metody leczenia, miła atmosfera, dyskrecja i przede wszystkim skuteczność sprawiają, że cały proces leczenia jest komfortowy. Otyłość to choroba, która, tak jak wszystkie inne, wymaga odpowiedniego podejścia i dopasowanej do indywidualnego przypadku terapii. Leczenie zachowawcze, chirurgiczne, farmakoterapia i rehabilitacja – połączone ze wsparciem psychologów są w stanie pomóc pacjentom w powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zadzwoń

Napisz