Dr n. med. Małgorzata Stasiak-Paczkowska, Poradnia internistyczna

dr Stasiak Paczkowska

Doktor nauk medycznych Małgorzata Stasiak-Paczkowska - internista, jest Ordynatorem Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania terminu na wizytę u pani doktor - pacjenci są przyjmowani na bieżąco, zgodnie z kolejnością zgłoszenia się do placówki. Doktor Stasiak-Paczkowska jest doświadczoną specjalistką z zakresu chorób wewnętrznych oraz nefrologii.

Doktor nauk medycznych Małgorzata Stasiak-Paczkowska - internista Poznań

Doktor Stasiak-Paczkowska posiada 20 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, które zdobyła na szpitalnym oddziale internistycznym. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, na którym to, w 2011 roku obroniła tytuł doktora nauk medycznych. Rozprawa doktorska dotyczyła oceny filtracji kłębuszkowej u pacjentów przyjmowanych do szpitala w trybie nagłym.

W Prywatnej Lecznicy Certus doktor Stasiak-Paczkowska kieruje placówką świadczącą usługi medyczne pacjentom indywidualnym oraz w ramach opieki medycznej dla firm.

W wolnym czasie pani doktor lubi poszerzać swoją wiedzę z zakresu medycyny rodzinnej oraz nefrologii. Poza tym do jej hobby należą dobra książka psychologiczna oraz podróże po Polsce.

Doświadczona internistka w Poznaniu

Doktor Małgorzata Stasiak-Paczkowska - lekarz internista posiada ogromne doświadczenie w pracy z pacjentem. Każdemu oferuje kompleksową oraz pełną troski opiekę medyczną. Zawsze stawia dobro pacjenta oraz troskę o jego zdrowie na pierwszym miejscu.

Ambulatorium Certus

W ramach Ambulatorium nasi pacjenci mogą skorzystać z dwudziestu siedmiu poradni specjalistycznych oraz wielu pracowni diagnostycznych, w tym również Centrum Endoskopii. 

Więcej szczegółów tutaj: https://www.certus.med.pl/pl/placowki/ambulatorium

Zadzwoń

Napisz