Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Dr n. med. Adam Sulewski, Poradnia ortopedyczna

dr adam sulewski

Doktor nauk medycznych Adam Sulewski - ortopeda jest specjalistą z zakresu ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu. Na wizytę można umówić się osobiście podczas wizyty w placówce, telefonicznie lub online poprzez formularz kontaktowy. Doktor Sulewski przyjmuje w Ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu, Centrum Medycznym nr 1 przy ul. Dabrowskiego 262/280 w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym nr 3 przy ulicy Poznańskiej 15 w Swarzędzu.

Doktor nauk medycznych Adam Sulewski - ortopeda Poznań

Doktor Sulewski uzyskał dyplom lekarza medycyny w 2006 roku, natomiast 4 lata później, w roku 2010 obronił rozprawę doktorską. W latach 2007-2013 odbywał specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Doktor Adam Sulewski specjalizuje się w leczeniu chorób kręgosłupa, takich jak skolioza, dyskopatia oraz złamania kręgów. W tym zakresie wykonuje szereg operacji, wśród których można wymienić:

Prywatnie pasjonuje się żeglarstwem morskim.

Doświadczony specjalista

Doktor Sulewski posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentem, które zaczął zdobywać od początku studiów medycznych. Cieszy się bardzo dobrą opinią oraz ogromnym zaufaniem pacjentów, które zyskał dzięki swojemu empatycznemu podejściu do drugiego człowieka.

Sprawdź grafik przyjęć naszych ortopedów.

Zadzwoń

Napisz