Centrum Leczenia Niepłodności

Centrum Leczenia Niepłodności świadczy kompleksową pomoc dla par starających się o potomka, oferując szeroki zakres konsultacji specjalistycznych, szereg badań diagnostycznych oraz leczenie operacyjne w zakresie ginekologii i urologii.

cover www niepłodność

Niepłodność jest stosunkowo częstym problemem, gdyż średnio co piąta para ma problemy z poczęciem dziecka, a WHO uznało ją za chorobę społeczną. W celu zdiagnozowania przyczyn problemów z poczęciem dziecka, do lekarza powinno się udać oboje małżonków. Wśród badań, które pomogą w postawieniu diagnozy należy wymienić testy hormonalne z krwi, badanie nasienia, badanie drożności jajowodów (HSG), badania genetyczne, USG czy laparoskopię.

W Prywatnej Lecznicy Certus istnieje możliwość kompleksowej diagnostyki niepłodności dzięki dostępowi do:
  1. Ginekologa,
  2. Urologa,
  3. Endokrynologa,
  4. Hematologa,
  5. Psychologa,
  6. Dietetyka,
oraz Naprotechnologa (lek. med. Laury Grześkowiak), która dzięki interdyscyplinarnemu podejściu do pacjentów analizuje ogół badań i konsultacji, co prowadzi do trafnej diagnozy i wprowadzenia przyczynowego leczenia, a tym samym zwiększa szanse na powrót płodności. Skuteczność kompleksowego leczenia niepłodności jest stosunkowo wysoka, gdyż aż do 45% par zachodzi w ciążę, a dzięki naszej specjalistce z zakresu naprotechnologii na świecie powitaliśmy już 569 dzieci!

Poniżej przedstawiamy film, który szczegółowo omawia problematykę niepłodności oraz rolę naprotechnologii jej diagnozowaniu i leczeniu!Dowiedz się więcej na temat naprotechnologii na stronie www.certus.med.pl lub pod numerem tel. 61 8 604 200.

Zadzwoń

Napisz