Poznaj naszych specjalistów! Lek. med. Małgorzata Winiecka

Lek. med. Małgorzata Winiecka przyjmuje w poradni pediatrycznej i alergologicznej w Centrum Medycznym nr 2 przy ul. Wagrowskiej 6 oraz w poradni alergologicznej w naszym Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej 156.

img 0011
Dr Winiecka dyplom lekarza medycyny uzyskała w 1989 roku. W tym samym roku rozpoczęła także staż podyplomowy w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu przy ul. Krysiewicza.

I stopień specjalizacji w zakresie pediatrii uzyskała w 1993r., natomiast II stopień specjalizacji z pediatrii otrzymała w roku 1997. Następnie w 2009 roku została także specjalistą w zakresie alergologii.

Jest wieloletnim pracownikiem Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, w którym pracowała na Oddziale Dzieci Starszych I o profilu pulmonologiczno-alergologicznym z diagnostyką kardiologiczną. Pełniła w nim także obowiązki zastępcy kierownika Oddziału.

Lek. med. Małgorzata Winiecka specjalizuję się w konsultacjach alergologicznych i prowadzeniu immunoterapii alergenowej.

Sprawdź terminarz pediatry i alergologa!

Zadzwoń

Napisz