Medycyna podróży

graf medycyna podrozy

Poradnia Medycyny Podróży działa w Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej oraz w Centrum Medycznym nr 1 – Certus w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 262/280.

Od 2010 roku Prywatna Lecznica Certus jest Certyfikowanym Ośrodkiem Medycyny Podróży

Certus - medycyna podróży

Od 2010 roku Prywatna Lecznica Certus jest Certyfikowanym Ośrodkiem Medycyny Podróży - możesz nam zaufać planując wyjazd za granicę. Nasza Poradnia Medycyny Podróży świadczy usługi na najwyższym poziomie.
Proces certyfikacji odbywał się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej i Tropikalnej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego i łączył się m.in. z uczestnictwem dr Grażyny Janku (lekarza prowadzącego Poradnię) w cyklu szkoleń zakończonych egzaminem, jak i spełnieniem wymagań formalnych stawianych placówkom tego typu.

Wypocznij zdrowo


Planujesz wakacje swoich marzeń? Zadbaj o to, aby przywieźć z nich miłe wspomnienia. Przed wyjazdem skonsultuj się ze specjalistą medycyny tropikalnej w Poznaniu w Prywatnej Lecznicy Certus. W trakcie wyjazdu jesteś narażony na kontakt z wirusami, bakteriami, grzybami, a także pasożytami wywołującymi groźne choroby egzotyczne. Lepiej im zapobiec i cieszyć się udanym wypoczynkiem, zamiast podczas wakacji szukać szpitala i borykać się z ewentualnymi powikłaniami. Nawet krótka podróż służbowa może narazić nas na kontakt z tropikalną chorobą, dlatego warto się zaszczepić! Lekarz medycyny podróży, przyjmujący w Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu pomoże Ci ustrzec się przed przykrymi niespodziankami. Warto także zapoznać się z tabelą szczepień obowiązkowych i zalecanych.

Jakie szczepienia na wakacje?


Zastanawiasz się jakie szczepienia turystyczne i tropikalne wybrać przed wyjazdem za granicę? Pomocna może okazać się tabela szczepień zalecanych przed wyjazdem do różnych krajów świata, dostępna w Internecie. Możesz także skonsultować się ze specjalistą przyjmującym w Poradni Medycyny Podróży w Poznaniu w Prywatnej Lecznicy Certus. W trakcie wizyty dowiesz się jakie szczepienia tropikalne są konieczne, a jakie warto wykonać dodatkowo, oraz co szczególnie ważne, jakie szczepienia zaleca się podróżującym dzieciom. Wiele przydatnych informacji na temat zdrowia w podróży znajdziesz na naszej stronie. Gwarantujemy fachowe podejście do pacjenta, a także atrakcyjne ceny. Gdzie najlepiej wykonać badania oraz szczepienia - w Certusie. Nie zapomnij także o konsultacji po powrocie - Poradnia Medycyny Podróży czeka na wszystkich turystów.

W ramach Poradni Medycyny Podróży w Poznaniu oferujemy:
  • konsultacje lekarza medycyny podróży (ocenę stanu zdrowia, kompleksową informację na temat zagrożeń związanych z podróżami i zabezpieczenie zdrowia w trakcie podróży),
  • szeroki zakres szczepień przed wyjazdem (m.in. żółta gorączka, meningokoki, pneumokoki, tężec, błonica, WZW A i B, cholera, dur brzuszny i inne),
  • dobór odpowiedniej profilaktyki lekowej,
  • profilaktykę przeciwmalaryczną,
  • profilaktykę przeciwbiegunkową w podróży.

Dla drugiej osoby i kolejnych, które razem zgłoszą się do Poradni Medycyny Podróży i wyjeżdżają w to samo miejsce oferujemy rabat na konsultację lekarza medycyny podróży.


Zapoznaj się z infografiką o zdrowym podróżowaniu.

Sprawdź godziny funkcjonowania poradni.

Zadzwoń

Napisz