Przeprowadzane w Prywatnej Lecznicy Certus laserowe usuwanie żylaków to nowoczesna, bezpieczna i skuteczna metoda leczenia żylaków kończyn dolnych, nie wymagająca długotrwałej rekonwalescencji. Mieszkańcom Poznania i innych polskich miast oferujemy usuwanie żylaków w dobrej cenie - przyjdź do Prywatnej Lecznicy Certus i pozbądź 
się problemu.

Usuwanie żylaków laserem

Zabieg laserowego usuwania żylaków (wewnątrzżylna laserowa obliteracja żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej) polega na zamknięciu naczynia krwionośnego przy wykorzystaniu energii cieplnej generowanej przez laser. Podstawą leczenia takich schorzeń jest pozbycie się tzw. refluxu, czyli nieprawidłowego kierunku przepływu krwi w długich odcinkach niewydolnych żył. Reflux prowadzi do nadciśnienia w dorzeczu niewydolnych naczyń i szeregu niekorzystnych zjawisk. Laserem zamykamy niewydolne żyły likwidując reflux. Po pewnym czasie zamknięta żyła włóknieje i całkowicie zanika. Laserowe usuwanie żylaków nóg to skuteczny sposób na pozbycie się tego problemu. Zabieg przeprowadza specjalista - chirurg naczyniowy.

Przebieg zabiegu

Leczenie żylaków za pomocą lasera przebiega następująco: na nodze wykonuje się niewielkie nakłucie, przez które pod kontrolą USG wprowadza się do naczynia cienkie włókno światłowodowe. Następnie uruchamia się laser i powoli wycofuje włókno zamykając całą żyłę od samego ujścia. Ponieważ zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a czasem zewnątrzoponowym, pacjent cały czas pozostaje przytomny. Zapraszamy na usuwanie żylaków laserem przeprowadzane przez doświadczonego chirurga naczyniowego.

Zalety zabiegu

Dla osób, które rozważają laserowe usuwanie żylaków ważne bez wątpienia będzie to, że jest to metoda szeroko stosowana w Europie i obu Amerykach. Ponieważ jest mało inwazyjna zapewnia dobry efekt kosmetyczny, lepszy niż w zabiegach tradycyjnych, polegających na wyrywaniu niewydolnych żył za pomocą drucianej sondy. Po laserowej operacji żylaków nóg pacjent szybciej też wraca do normalnej, codziennej aktywności
Dodatkowo, w wielu pracach naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej podkreśla się kilkukrotnie mniejsze ryzyko nawrotu żylaków po operacji z użyciem lasera niż przy innych metodach. Dzięki temu metoda ta cieszy się dobrymi opiniami lekarzy i pacjentów.
Zachęcamy do skorzystania z wizyty u dra n. med. Marka Winckiewicza.  Oferujemy laserowe usuwanie żylaków w dobrej cenie.

Zadzwoń

Napisz