Operacyjne usuwanie migdałków

Usunięcie migdałków z zastosowaniem urządzenia BIZact.

Usuwanie migdałków metodą BIZact to nowoczesny zabieg, który gwarantuje maksymalny komfort pacjenta. Jest to technologia, która wykorzystuje zaawansowaną energię dwubiegunową, pozwalającą na zamknięcie naczyń krwionośnych przy wykorzystaniu minimum energii do tego niezbędnej, dzięki czemu uszkodzenia tkanki są niewielkie, a sam zabieg jest niemalże bezkrwawy. Pacjentów - zarówno dorosłych, jak i dzieci - zapraszamy na usuwanie migdałków w Poznaniu w PL Certus. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia BIZact oferujemy w atrakcyjnej cenie!


Usuwanie migdałków metodą BIZact - zalety

bizact

Dlaczego warto zdecydować się na usunięcie migdałków w Poznaniu u nas? Ponieważ nowoczesne operacje z wykorzystaniem urządzenia BIZact pozwalają na:
 • zmniejszenie krwawienia podczas zabiegu oraz w trakcie rekonwalescencji,
 • większe bezpieczeństwo pacjenta,
 • zmniejszenie bólu,
 • szybszy powrót do zdrowia,
 • mniej komplikacji po zabiegu,
 • skrócenie czasu trwania zabiegu oraz okresu gojenia.

Usuwanie migdałków metodą BIZact to doskonały wybór. Zabieg ten zapewnia maksymalny komfort pacjenta, a także pozwala mu na szybszy powrót do zdrowia. Dlatego, jeżeli ze względu na Twój stan zdrowia konieczne jest usunięcie migdałków - BIZact to najlepsza opcja. W PL w Poznaniu wykonasz ten zabieg w atrakcyjnej cenie.


Jak wygląda zabieg?

Podobnie jak w przypadku innych metod, usuwanie migdałków metodą BIZact wykonuje się w pełnym znieczuleniu. Podczas zabiegu lekarz odcina migdałek, jednocześnie zamykając odżywiające go naczynia krwionośne - dzięki czemu redukuje krwawienie. Po zabiegu pobyt pacjenta w szpitalu trwa maksymalnie dwa dni.Kiedy warto zdecydować się na usuwanie migdałków metodą BIZact?

Usuwanie migdałków metodą BIZact to prosty i skuteczny zabieg, który można wykonać u dorosłych, a także u dzieci. Wskazania do wykonania tego zabiegu obejmują między innymi:
 • przerost migdałków podniebiennych,
 • przewlekłe zapalenie migdałków podniebiennych,
 • nawracające zakażenia migdałków,
 • przewlekłe zakażenia,
 • problemy z oddychaniem,
 • chrapanie.

Jeżeli dotyczy Cię którykolwiek z powyższych problemów, umów się na konsultacje z naszymi specjalistami, w celu kwalifikacji do zabiegu z wykorzystaniem narzędzia BIZact.


Usuwanie migdałków metodą BIZact - cena

Nasi pacjenci mogą liczyć nie tylko na fachową opiekę medyczną, ale także na atrakcyjne ceny. Zdecyduj się na usuwanie migdałków metodą BIZact w Prywatnej Lecznicy - poznaj nasz cennik.


Poznaj naszych specjalistów

Zabieg usuwania migdałków w Poznaniu wykonywany jest przez dr n. med. Katarzynę Nowak - laryngologa z wieloletnim stażem. Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem przyjęć - zabieg BIZact wymaga wcześniejszej kwalifikacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji o zabiegu prosimy o kontakt z opiekunem pacjenta szpitalnego pod adresem:

Aneta Rybak
Indywidualny Opiekun Pacjenta Szpitalnego
tel: 539 692 592
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadzwoń

Napisz