Sobota 03.06.2023r. Ambulatorium czynne w godz. 07:00- 14:00. Od 08.06.2023r. do 11.06.2023r. Szpital zamknięty.
08.06.2023r. Ambulatorium zamknięte. Od 10.06.2023r. do 11.06.2023r. Ambulatorium czynne w godz. 07:00 – 15:00

Operacje usuwania migdałków

Interesuje Cię operacyjne usunięcie migdałków w Poznaniu? Zgłoś się do PL Certus! U nas każdy pacjent może liczyć na pełne empatii i fachowe podejście lekarzy, a także atrakcyjny cennik. Usuwanie migdałków w Poznaniu odbywa się w naszym prywatnym szpitalu przy ulicy Grunwaldzkiej 156.

Usunięcie migdałków w Poznaniu - wybierz Certus

Operacja migdałków jest wykonywana przez specjalistę z długoletnim stażem - dr n. med. Katarzynę Nowak. Każdorazowo przed planowaną operacją wycięcia migdałków potrzebna jest kwalifikacja do zabiegu.

Usuwanie migdałków w PL Certus wykonywane jest:

Zabieg usunięcia migdałków jest polecany osobom dorosłym, u których zdarzają się częste infekcje oraz anginy. Dzięki niemu możliwa jest poprawa ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Operacja migdałków - korzyści

U dzieci migdałki wspierają odporność, jednak z wiekiem ich działanie ulega osłabieniu. Z czasem mogą one nawet stać się siedliskiem drobnoustrojów, osłabiających organizm osoby dorosłej. W takim wypadku, gdy u pełnoletnich pacjentów pojawia się przewlekły stan zapalny, zalecana jest operacja migdałków. Dzięki niej możliwe jest między innymi:

  • usunięcie głównego źródła powtarzających się infekcji,
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób zapalnych,
  • wyeliminowanie przykrego zapachu z ust,
  • ograniczenie chrapania u pacjenta.

Usuwanie migdałków w komfortowych warunkach

Zabieg usunięcia migdałków w Poznaniu, w Prywatnej Lecznicy Certus to gwarancja komfortu dla pacjenta. Oferujemy atrakcyjny cennik, a także profesjonalną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Przypominamy, że kwalifikację na usuwanie migdałków powinna poprzedzać wizyta u lekarza. Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem, a także do kontaktu z nami - telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza.